РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000813112<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Федорович О. Є. 
Вибір постачальників для виробництва високотехнологічної продукції з урахуванням довгих логістичних ланцюгів постачання вантажів / О. Є. Федорович, Ю. Л. Прончаков, К. О. Рибка, Ю. О. Лещенко // Авіац.-косм. техніка і технологія. - 2021. - № 5. - С. 75-81. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Поставлено та вирішено науково-прикладну задачу вибору постачальників комплектуючих, матеріалів і сировини (КМС) для виробництва високотехнологічної продукції (авіабудування, суднобудування тощо) зі складною компонентною багаторівневою архітектурою виробу. Увагу приділено дослідженню довгих логістичних ланцюгів постачання КМС з урахуванням різнорідної транспортної мережі (авіаційного, залізничного, автомобільного та іншого транспорту) з переходами вантажів з однієї магістралі на іншу. Актуальність теми пов'язана з дослідженням впливу віддаленості постачальників і різнорідності транспортної мережі на строки, витрати та ризики доставки КМС у виробництво високотехнологічної продукції, з урахуванням довгих логістичних ланцюгів, які забезпечують взаємодію постачальника та виробника. Мета дослідження - вирішення задачі раціонального вибору постачальників з урахуванням логістики поставки КМС у різнорідному транспортному середовищі. Через складності задачі, яка вирішується, вона має комплексний характер і включає наступні етапи дослідження: вибір постачальників, з урахуванням компонентної архітектури складного виробу; формування логістичного ланцюга доставки КМС; дослідження впливу перевалок вантажів у різнорідному транспортному середовищі. Рішення першої задачі носить комбінаторний характер та зводиться до цілеспрямованого перебору множини можливих постачальників. Рішення другої задачі пов'язана з вибором оптимальних логістичних ланцюгів доставки КМС від постачальника до виробників. Рішення третьої задачі засновано на моделюванні руху вантажів з урахуванням перевалок і можливих ризиків. Використано математичні методи: системний аналіз для представлення компонентної архітектури складного виробу; цілочислове (булеве) програмування для оптимізації основних логістичних показників; агентне імітаційне моделювання для дослідження логістичних ланцюгів доставки вантажів із перевалками та можливими ризиками (кліматичні, пандемічні, терористичні тощо).


Індекс рубрикатора НБУВ: О184 + У583.70-17-81

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24839 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського