РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000813683<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Унучко О. О. 
Ефективність елементів технології вирощування бамії (Abelmoshus esculentus L.) у Правобережному Лісостепу України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.06 / О. О. Унучко; Уманський національний університет садівництва. - Умань, 2019. - 20, [1] c. - укp.

Обгрунтовано результати досліджень щодо оптимізації елементів технології вирощування бамії в умовах Правобережного Лісостепу України. Досліджено морфофізіологічні особливості формування та реалізації біологічного потенціалу продуктивності сортів бамії залежно від грунтово- кліматичних умов технології вирощування. Для умов Правобережного Лісостепу України доведено доцільність вирощування бамії сортів Юнона, Сопілка, (які забезпечують врожайність на рівні 8,0-8,6 т/га). Встановлено, що вирощування бамії розсадним способом з використанням касет з розміром чарунок 5x5 см і висаджування рослин віком 25-30 діб у відкритий грунт у другій декаді травня забезпечувало до 8,7 т/га плодів. Вирощуючи бамію в умовах відкритого грунту, оптимальним є строк сівби в другій декаді травня, що забезпечує урожайність на рівні 7,8 т/га. Проведені дослідження, узагальнення їх результатів дозволили рекомендувати виробництву елементи технології вирощування бамії в умовах Правобережного Лісостепу України на дерново-середньоопідзоленому грубопилуватому легкосуглинковому грунті, які забезпечують формування врожайності на рівні 8,0-8,6 т/га із високими економічними показниками.


Індекс рубрикатора НБУВ: П289-4 бамія

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА440531 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського