РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000813721<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бєлова А. Д. 
Політичний дискурс Великої Британії та США : навч. посіб. / А. Д. Бєлова; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ : Ліра-К, 2022. - 119 c. - Бібліогр.: с. 112-119 - англ. - укp.

Охоплено становлення комунікації у сфері політики, формування політичного дискурсу у Великій Британії та США крізь призму мовних портретів видатних політиків, які вплинули на риторичні традиції, парламентські дебати, а також вміщено короткий огляд окремих аспектів теорії дискурсу, дискурсивного аналізу, що є релевантними для аналізу комунікації у сфері політики. Викладено чисельні завдання, що дозволяють здійснювати лінгвістичний аналіз з урахуванням положень соціолінгвістики, гендерної лінгвістики, геронтолінгвістики, експериментальної фонетики, поширюючи, таким чином, горизонти дослідження. Зазначено, що політичний дискурс залишається популярним об’єктом дослідження у сучасній лінгвістиці, теорії аргументації, риториці протягом багатьох десятиліть. Обґрунтовано, що політичний дискурс, висвітлення політичних питань у засобах масової інформації значною мірою сприяли становленню дискурсивного аналізу, критичної лінгвістики, критичного аналізу дискурсу. Доведено, що політичний дискурс в англомовних країнах, в першу чергу, у Великій Британії та США, ритуали, політична комунікація, у цілому, вважаються взірцем, моделлю для багатьох інших країн. Політичний дискурс розглянуто на прикладі чисельних промов, публічних виступів, мовних портретів прем’єр-міністрів Великої Британії та президентів США, які були ефективними комунікаторами, сприяли формуванню парламентської культури, риторичних та стилістичних особливостей мовлення політиків, комунікації у сфері політики.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф082 + Ш143.21-937.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС70078 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського