РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000813898<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лобода Н. О. 
РРО як спосіб організації первинних облікових даних: фіскальний аспект / Н. О. Лобода, О. М. Чабанюк, Т. І. Сподарик // Бізнес Інформ. - 2022. - № 1. - С. 302-308. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Процеси виробництва та застосування реєстратора розрахункових операцій (РРО) у сфері грошового обігу та розрахункових операцій є неабияк актуальними, адже в умовах збільшення масивів інформації, яка опрацьовується підприємствами, постає питання про швидкість, якість і точність ведення бухгалтерського обліку, складання звітності та здійснення аналізу результатів діяльності та контролю за її здійсненням з боку контролюючих органів. Особливого значення набувають дослідження застосування РРО як одного із засобів регулювання грошового обігу суб'єктами господарювання для прийняття ефективних управлінських рішень та для здійснення контролю грошових операцій та обігу товарів контролюючими органами. Мета роботи - оцінка стану застосування РРО як одного із засобів регулювання грошового обігу суб'єктами господарювання, а також визначення їх переваг, недоліків, видів та основних моментів упровадження. Досліджено теорію та практику впровадження РРО у діяльність суб'єктів господарювання. Виокремлено поняття реєстратора розрахункових операцій як одного із засобів регулювання грошового обігу. Проведено комплексну оцінку видів РРО станом на 2021 р.; проаналізовано термін використання, вартість впровадження та функціональне призначення РРО; зроблено відповідні узагальнення та висновки. Обірунтовано необхідність впровадження РРО в роботу суб'єктів господарювання, виокремлено основні переваги та суттєві їх недоліки. Проведено SWOT-аналіз застосування суб'єктами підприємницької діяльності програмного реєстратора розрахункових операцій (ПРРО) як одного з найоптимальніших варіантів РРО, що дасть можливість легалізувати значну частку товарообороту та фінансових потоків держави.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)26

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського