РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000814030<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kulish M. R. 
Optical space communication. Review = Оптичний космічний зв'язок. Огляд / M. R. Kulish, M. I. Malysh // Semiconductor Physics, Quantum Electronics and Optoelectronics. - 2022. - 25, № 1. - С. 068-075. - Бібліогр.: 26 назв. - англ.

Розглянуто особливості обміну інформацією між супутниками і супутниками з наземними станціями та у зворотному напрямку. Проаналізовано вплив на якість інформаційних сигналів таких атмосферних факторів, як туман, дощ, сніг, турбулентність атмосфери, фоновий шум, світіння неба. Встановлено доцільність використання частот передавача, які лежать в області вікон прозорості Землі та знаходяться в інфрачервоній області спектра. Зокрема, генераторами таких частот у ближній інфрачервоній області можуть бути лазерні діоди InGaAs, які випромінюють в області близько 1550 нм, а в дальній інфрачервоній області - каскадні лазери, здатні генерувати випромінювання в діапазоні від 3,5 до 24 мкм. Як приймачі зазначених частот слід використовувати фотодіоди InGaAs та детектори HgCdTe.


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16425 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського