РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000814808<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Gun'ko V. M. 
Hybrid composites prepared by carbonization of acetylacetone and metal acetylacetonates on a surface of silica gel = Гібридні композити синтезовані при карбонізації ацетилацетону та ацетилацетонатів металів на поверхні силікагелю / V. M. Gun'ko, J. Skubiszewska-Zieba, B. Charmas // Поверхня : зб. наук. пр.. - 2022. - Вип. 14. - С. 159-175. - Бібліогр.: 63 назв. - англ.

Гібридні адсорбенти з вуглецем/кремнеземом, вуглецем/оксидом металу/кремнеземом і вуглецем/металом/кремнеземом можуть бути цікаві з практичної точки зору, оскільки вони можуть ефективно адсорбувати як полярні, так і неполярні сполуки. Тому мезопористий силікагель Si-60, модифіковані карбонізацією ацетилацетону або ацетилацетонатів цирконію, титану, нікелю, цинку, хрому та кобальту досліджено за допомогою адсорбції-десорбції азоту та води, термогравіметрії, трансмісійної електронної мікроскопії, рентгенівської дифракції та рентгенівської флуоресценції. Прищеплені фази C/X складаються з сполук металу (X позначає оксид або силікат металу або метал) і вугілля, характеристики яких можна змінювати, змінюючи метал у прекурсорах та їхню кількість при карбонізації. Морфологічні, структурні та текстурні характеристики C/X/SiO2, такі як склад і розподіл частинок за розміром депозитів, число та сорт полярних і неполярних поверхневих центрів, питома поверхня, об'єм пор і розподіл пор за розмірами залежать від типу та вмісту депозитів C/X. Зміни в прищеплених речовинах відбуваються зі збільшенням концентрації прекурсору та C/X і можливого каталітичного ефекту X-фаз на карбонізацію. Правильний підбір структури та кількості прекурсорів надає можливість контролювати характеристики гібридних адсорбентів, що є важливим з практичної точки зору.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л113.22-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68643 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського