РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000815380<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Marcinko P. 
The use of SmartComponents in the design of complex robotic workplaces = Використання розумних компонентів у проєктуванні складних роботизованих місць / P. Marcinko, D. Koval'uk // Техн. науки та технології. - 2022. - № 3. - С. 52-58. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Мета статті - роз'яснити роботу зі SmartComponents. Розглянуто методи програмування промислових роботів. Представлено програмне забезпечення моделювання RobotStudio від ABB, яке використовується для автономного програмування роботів. Представлено деякі SmartComponents, які використовуються в цьому програмному забезпеченні моделювання для виконання різноманітних необхідних дій на робочому місці. На початку роботи увагу присвячено презентації створених нами моделей для проєктування, а окрему главу присвячено створенню власного функціонального механізму за допомогою програмного забезпечення RobotStudio, яке згодом використовували при проєктуванні робочих місць. Далі представлено окремі пристрої, які використовуються на робочому місці. Їх компонування і подальше створення завдань виконуються на робочому місці за допомогою інтелектуальних компонентів і різноманітних сигналів, що створюються в контролерах роботів. Це необхідно для моделювання моделей у програмі RobotStudio, а також у програмах САПР, особливо SolidWorks і Creo. Для другої концепції розглянуто функцію Multi Move. Після складання обох робочих станцій потрібно декілька разів змоделювати працездатність робочих станцій і перевірити їх функціональні можливості. У подальшому це дозволяє порівняти обидві концепції з точки зору ефективного використання пристроїв, які містяться в розроблених концепціях. Після створення обох конструкцій у програмі RobotStudio можна буде заощадити витрати на придбання обладнання або простої між операціями. Заміна одного конвеєра, по якому на піддоні рухаються три різні сталеві профілі, та використання трьох різних конвеєрів дозволять скоротити час зварювання, і тим самим досягти більшої кількості виготовлених конструкцій. За попередніми оцінками в першій концепції ефективність робота IRB 6660 буде на 7,2 % нижче, ніж у випадку другої концепції. Це пов'язано з тим, що за першою концепцією було виготовлено за одну годину загалом 13 штук, а за другою їх було 16. Це забезпечило більш ефективне використання робота IRB 6660 у другій концепції.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.941

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101341 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського