РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000816156<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Політика та демократія в електронному просторі : матеріали Конвенту Міжнар. асоц. студентів політ. науки в Україні (Одеса, 23-24 верес. 2021 р.) / ред.: О. О. Рафальський, О. В. Батрименко, Д. В. Яковлев, П. П. Гай-Нижник, Г. І. Зеленько, Є. В. Магда; уклад.: О. А. Ткаченко, А. Ю. Олійник, Р. Ю. Куліш; Національний університет "Одеська юридична академія" , Міжнародна асоціація студентів політичної науки в Україні, "Політика та демократія в електронному просторі", конвент Міжнародної асоціації студентів політичної науки в Україні. - Одеса : Гельветика, 2021. - 183 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ.

Представлено наукові тези учасників щорічних зборів МАСПН (Україна) у 2021 році на тему "Політика та демократія в електронному просторі". Доробки, які демонструють розвиток політичної науки в Україні, визначають його актуальні тенденції та напрями. Проаналізовано різнопланові аспекти зазначеної теми зі здійсненням корисних для науковців та суспільства висновків. Надихає на нові дослідження та здобутки в межах спільноти політичної науки. МАСПН (Україна) - найбільше об’єднання молодих політичних науковців України. Частини міжнародної молодіжної спільноти політичної науки - асоційованої частини Міжнародної асоціації студентів політичної науки в цілому! МАСПН (Україна) - організаційної структури, яка об’єднує політологів з усієї України та допомагає їм досягти більшого окремо та спільно! МАСПН (Україна), яка допоможе вам реалізувати більше наукових публікацій у межах власних збірників, як цей, і поза межами. Допоможе інтенсивніше спілкуватись з колегами та в результаті здійснювати цінні висновки в межах політологічних тем. Допоможе проявляти більшу активність з організації спільноти політичної науки в Україні та на міжнародній арені на наше спільне благо і шану. Розглянуто питання електронної демократизації сучасного укоаїнського суспільства. Визначено інтернет і свободу слова; технологію "дипфейк" як нову загрозу для правди й демократії у сучасному світі. Охарактеризовано поняття демократія ХХІ століття. Увгу приділено питанням перспективи інтеграції України у цифровий простір європейського союзу, ролі соціальних мереж в інформаційному та політичному впливі на національні інтереси держави. Зазначено способи протидії дезінформації як технології формування антикорупційного дискурсу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(0)16 с51 я43 + Ч62 с51 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА861784 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського