РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000816370<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Карлін М. І. 
Фінансові системи країн Європейського Союзу : підручник / М. І. Карлін, О. А. Івашко; Волинський національний університет імені Лесі Українки. - Луцьк : Вежа-Друк, 2022. - 383 c. - Бібліогр.: с. 373-378 - укp.

Розкрито теоретичні основи формування і використання фінансових ресурсів у країнах Європейського Союзу. Значну увагу приділено особливостям функціонування фінансових систем у «старих» країнах-членах ЄС, а також у нових країнах-членах Європейського Союзу з 2004 р. Підручник стане в нагоді студентам-економістам, а також міжнародникам, правникам, історикам, політологам, соціологам, всім тим, хто зацікавлений у вивченні досвіду країн ЄС з реформування їхніх фінансових систем. Запропоновано нові підходи, розроблені з питань фінансів у країнах ЄС, для аналізу запровадження в Україні різних видів податків, зборів та інших платежів, що сприятиме підвищенню ефективності професійної діяльності. Під час вивчення курсу студенти отримають здатність аналізувати вплив різних чинників на функціонування публічних фінансів держави; здатність аналізувати доходи та видатки держави, суб’єктів господарювання, домогосподарств на різних етапах економічного умовах розвитку України. Студентам буде важливо познайомитися й з особливостями фінансових систем як найбільш розвинутих країн ЄС, так і найменш розвинутих країн ЄС. Для багатьох читачів стане в пригоді інформація про специфіку побудови фінансових систем Кіпру й Мальти, які до вступу до ЄС були центрами офшорного бізнесу, а також про особливості податкової системи Ірландії, яка досягла найбільших успіхів у реформуванні своєї економіки серед країн Європейського Союзу. Висвітлено досвід реформування фінансових систем колишніх радянських республік Балтії, а також Польщі, Угорщини, Чехії та Словаччини, які успішно реформували свою економіку і вступили до ЄС в 2004 р. У посібнику вміщено ряд таблиць, які допоможуть зрозуміти особливості фінансових систем окремих країн Європейського Союзу. У кінці кожної теми наводяться питання для самоперевірки, а в кінці посібника - список літератури, який може стати у пригоді при вивченні тієї чи іншої теми, а також тести.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.11 я73-1 + У9(4)261.1 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА861821 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського