РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000816806<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Оганесян В. С. 
Організаційно-економічний механізм забезпечення розвитку ринку продукції вівчарства : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / В. С. Оганесян; Подільський державний аграрно-технічний університет. - Кам'янець-Подільський, 2019. - 20 c. - укp.

Обґрунтовано теоретико-методичні засади і положення та практичні рекомендації щодо функціонування організаційно-економічного механізму із забезпеченням ефективного розвитку ринку продукції вівчарства. Досліджено, що за умов налагодженого організаційно-економічного механізму, ринок продукції вівчарства ефективно функціонуватиме та забезпечить попит на дану продукцію шляхом встановлення зв'язків між товаровиробниками й споживачами продукції вівчарства і управління процесами виробництва, переробки, збуту, відповідно до яких на ринку формується попит (з врахуванням оптимальних затрат на виробництво) та пропозиція (за умов достатнього рівня ціни для виробників). Розроблено кластерну модель галузево-територіальної організації виробництва продукції вівчарства за такими регіонами: Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька області, де станом за 2016 р. у вище вказаних регіонах, зосереджено у всіх категоріях господарств 162,3 тис. голів овець або 22 % від загальної кількості поголів'я. Вказано переваги функціонування кластерної моделі з виробництва продукції вівчарства, які передбачають тісні взаємовідносини між учасниками кластеру при виробництві продукції вівчарства (спільне використання пасовищ, раціональне формування структури і чисельності стада, забезпечення кормами і т. д.). Сформовано науковий підхід (оцінивши за допомогою SWOT-аналізу сильні і слабкі сторони, сприятливі можливості і потенційні загрози), щодо стратегії розвитку галузі вівчарства, і зазначено, що для її відродження необхідно запровадити спеціальну програму фінансування вівчарських господарств, незалежно від форм господарювання та розмірів ферм, щодо збільшення поголів’я овець з метою забезпечення розширеного відтворення стада та збільшення виробництво продукції вівчарства. Розроблено інвестиційно-інноваційну модель галузі вівчарства, яка дозволить пропорційно вирішувати проблеми, що виникнуть при зміні інвестиційного забезпечення інноваційних процесів оновлення даної галузі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.252.10-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА441630 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського