РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000817001<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мичак С. В. 
Структурні особливості і кінематичний розвиток земної кори західної частини Українського щита : автореф. дис. ... д-ра геол. наук : 04.00.22 / С. В. Мичак; Національна академія наук України, Інститут геофізики імені С. І. Субботіна. - Київ, 2019. - 38 c. - укp.

Дисертаційна робота виконана з метою вивчення основних рис внутрішньої будови і напружено-деформованого стану зон розломів та мегаблоків західної частини Українського щита для визначення етапів її кінематичного розвитку, що відбувався в неоархеї-палеопротерозої. І на цій основі розглянути перспективи регіону на пошуки корисних копалин. Дисертантом встановлено напружено- деформований стан гірських порід в межах Волинського, Росинського, Подільського, Бузького, західної частини Інгульського мегаблоків Українського щита, зокрема Побузького гірничорудного району, Новоград-Волинського, Уманського, Богуславського гранітоїдних масивів, Коростенського плутону, а також дев’яти міжмегаблокових і внутрішньомегаблокових зон розломів. На прикладі Тарасівської структури Середнього Побужжя розглянуто будову і перспективи на рудоносність трьох базит-метабазитових масивів Побузького гірничорудного району (Бандурівського, Троянського і Тарасівського). Встановлено їх інтрузивну природу та метасоматичний характер кільцевого облямування. На прикладі Молдовського залізорудного родовища доведено прирозломно-зсувний тип Молдовської структури і висловлено думку про можливий вулкано-інтрузивний тип родовища. Досліджено кінематичні особливості Заваллівської зони розломів і розглянуто геологічну природу Заваллівського графітового родовища як внутрішньорозломної лінзи порід гідротермально-метасоматичного походження. Встановлено новий важливий маньківський етап розломоутворення, чим доведено відсутність повертання західної і східної частин Українського щита одна відносно одної в інтервалі 2,04- 2,05 млрд років тому.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д393 + Д59(45УКР)39

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА441957 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського