РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000817287<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Shcherbak O. 
Analysis of the load-bearing system of the loader according to the results of dynamic tests in the environment of Ansys Motion = Аналіз несучої системи навантажувача за результатами динамічних випробувань у середовищі Ansys Motion / O. Shcherbak, V. Ragulin, A. Suminov // Автомоб. трансп. : зб. наук. пр.. - 2022. - Вип. 51. - С. 58-65. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.

При виконанні робочих операцій шарнірна рама навантажувача Т-156Б, яка є модернізованою рамою сільськогосподарського трактора, зазнає навантаження, на які вона не була розрахована. Такі навантаження призводять до поломок і надалі до скорочення терміну служби всієї машини. Рама є основним елементом, навколо якої побудована машина. Таким чином тільки що випущений з конвеєра навантажувач вже не має закладеної довговічності та надійності. При проектуванні дорожньо-будівельної машини слід враховувати особливості, характер та умови її роботи. Мета роботи - розробити методику проектування шарнірної рами, в якій будуть враховані навантаження, що діють на раму, шляхом віртуального моделювання реальних ситуацій при виконанні технологічних операцій навантажувача. Прийнятий у роботі підхід заснований на використанні комп'ютерної програми тривимірного моделювання Solidworks і програми для розрахунку динаміки багатокомпонентних тіл з урахуванням шарнірних та контактних взаємодій Ansys Motion. Розглянуто три випадки виконання технологічних операцій навантажувача. Підіймання повного ковша. Зіткнення з непереборною перешкодою під час наповнення ковша. Переміщення по нерівній поверхні з піднятою стрілою. За результатами розрахунків були отримані сили і крутні моменти в шарнірі зчленування напіврам, а також зусилля, що діє на раму. На основі отриманих результатів було проведено розрахунок на втомну довговічність рами в програмному пакеті Ansys Motion. Аналіз несучих систем шляхом віртуального моделювання реальної поведінки машини за допомогою програмного пакету Ansys Motion дозволяє отримати більш точні результати, завдяки гнучким налаштуванням, істотно скоротити час проектування і витрати на дороге проведення натурних випробувань. Даний підхід до аналізу поведінки несучої системи може бути рекомендований для проектування та визначення технологічних можливостей абсолютно різних колісних та гусеничних машин, а також інших механізмів.


Індекс рубрикатора НБУВ: О951

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70158 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського