РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000817325<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гарбер В. 
Використання ПВП - пиловугільного палива в металургії та на ГЗК України / В. Гарбер, В. Головань // Гірн. вісн. : наук.-техн. зб.. - 2022. - Вип. 110. - С. 107-113. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета дослідження - оцінка можливості застосування використання вугільних технологій на основі відпрацьованих металургами технічних рішень щодо заміни газу вугіллям. Дослідження способів приготування та спалювання пиловугільного палива залежно від властивостей вугілля та технологічного процесу. Наукова новизна результатів дослідження полягає в визначенні основних показників процесу сушіння та спікання металургійних продуктів з використанням вугільного палива залежно від типу та теплової потужності основного технологічного апарату, марки використовуваного вугілля, умов складування та подачі вугілля на помел, що дозволяє значно знизити вартість палива, забезпечити більш рівний діапазон регулювання обладнання та підвищення теплового ККД процесу. Практична значущість отриманих результатів технології спалювання вугільного пилу ПВП на підприємствах металургії та ГЗК України дозволяють знизити витрати на паливо у 3 - 5 разів, забезпечити паливну незалежність країни від зовнішніх постачальників. Встановлено, що приготування та спалювання вугільного пилу (ПВП) підбирається залежно від типу та теплової потужності основного технологічного апарату, властивостей використовуваного вугілля, умов складування та подачі вугілля на помел. Визначено, що помольна система прямого або напівпрямого вдування розробляється спільно з пиловугільним пальником з діапазоном регулювання продуктивності від 1:3 - до 1:10. При залишку ПВП на ситі 90 мікрон = 0,5 х (зміст летких у вугіллі) витрата електроенергії на помел становитиме 12 - 20 кВт на 1 т ПВП. При вологості палива до 30 % початкова температура сушильного агента вибирається в межах 200 - 350 <$E symbol Р>С, а при вологості 30 - 40 % - верхню межу температур піднімають до 600 <$E symbol Р>С (за наявності перед млином передвключених підсушуючих пристроїв).


Індекс рубрикатора НБУВ: И417.14,1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60802 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського