Permatasari L. M. Selective electrochemical sensor using screen-printed carbon electrode (SPCE) for dopamine detection in neutral condition = Селективний електрохімічний датчик з використанням вугільного електрода з трафаретним друком (SPCE) для виявлення дофаміну в нейтральному стані / L. M. Permatasari, K. A. Madurani, F. Kurniawan // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2022. - 14, № 3. - С. 03021-1-03021-5. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.Селективний електрохімічний датчик для виявлення дофаміну (DA) досліджено за допомогою вугільного електрода з трафаретним друком (SPCE). Ефективність SPCE було охарактеризовано за допомогою циклічної вольтамперометрії при pH 7,0 в 0,1 М фосфатному буферному розчині. Вимірювання проводили в діапазоні потенціалів від -7,5 до 1 В за кімнатної температури. Спостерігали вплив концентрації DA та швидкості сканування. Результат показав, що DA можна виявити спеціально, дивлячись на його піковий сигнал відновлення при потенціалі -0,11 В, <$Ei sub pc ~=~-52,13> мкA. Сигнал DA контролювали без будь-яких інтерференційних сигналів від аскорбінової кислоти, глюкози, сечової кислоти, парацетамолу та сечовини. Одержано калібрувальну крива, яка представляє різні концентрації DA як функцію пікового струму, відповідала лінійному рівнянню <$Ei sub pa ~=~ 3,484~+~0,413x> з <$ER sup 2 ~=~0,992> та <$Ei sub pc ~=~-m2,741~-~0,267x> з <$ER sup 2 ~=~0,985>. Межі виявлення та чутливості SPCE для детектування DA становили відповідно 0,030 мкМ та 8,107 мкА-мм<^>-2-мкМ<^>-1. Вплив швидкості сканування продемонстрував поведінку, контрольовану дифузією, з реакції між SPCE та DA. Дослідження відтворюваності SPCE показало збільшення значення пікового струму. Це пов'язано з "отруєнням" DA, що призводить до меншої точності повторних вимірювань.
Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|