РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000817396<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Permatasari L. M. 
Selective electrochemical sensor using screen-printed carbon electrode (SPCE) for dopamine detection in neutral condition = Селективний електрохімічний датчик з використанням вугільного електрода з трафаретним друком (SPCE) для виявлення дофаміну в нейтральному стані / L. M. Permatasari, K. A. Madurani, F. Kurniawan // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2022. - 14, № 3. - С. 03021-1-03021-5. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Селективний електрохімічний датчик для виявлення дофаміну (DA) досліджено за допомогою вугільного електрода з трафаретним друком (SPCE). Ефективність SPCE було охарактеризовано за допомогою циклічної вольтамперометрії при pH 7,0 в 0,1 М фосфатному буферному розчині. Вимірювання проводили в діапазоні потенціалів від -7,5 до 1 В за кімнатної температури. Спостерігали вплив концентрації DA та швидкості сканування. Результат показав, що DA можна виявити спеціально, дивлячись на його піковий сигнал відновлення при потенціалі -0,11 В, <$Ei sub pc ~=~-52,13> мкA. Сигнал DA контролювали без будь-яких інтерференційних сигналів від аскорбінової кислоти, глюкози, сечової кислоти, парацетамолу та сечовини. Одержано калібрувальну крива, яка представляє різні концентрації DA як функцію пікового струму, відповідала лінійному рівнянню <$Ei sub pa ~=~ 3,484~+~0,413x> з <$ER sup 2 ~=~0,992> та <$Ei sub pc ~=~-m2,741~-~0,267x> з <$ER sup 2 ~=~0,985>. Межі виявлення та чутливості SPCE для детектування DA становили відповідно 0,030 мкМ та 8,107 мкА-мм<^>-2-мкМ<^>-1. Вплив швидкості сканування продемонстрував поведінку, контрольовану дифузією, з реакції між SPCE та DA. Дослідження відтворюваності SPCE показало збільшення значення пікового струму. Це пов'язано з "отруєнням" DA, що призводить до меншої точності повторних вимірювань.



Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського