РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000817907<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бурєннікова Н. В. 
Теоретичні засади результативності трансферу технологій: сутність, оцінювання, управління / Н. В. Бурєннікова, Л. Г. Козлов, Ю. А. Бурєнніков, І. В. Завгородній // Бізнес Інформ. - 2022. - № 7. - С. 162-170. - Бібліогр.: 39 назв. - укp.

Мета роботи - висвітлення оновлених теоретичних підходів до сутності, значення й оцінювання результативності процесу трансферу технологій (з урахуванням такої стадії трансферу, як конструкторсько-технологічний супровід процесів виготовлення нового обладнання для промислових підприємств) у межах обраної моделі управління (зокрема, авторського SEE-управління) для подальшої розробки рекомендацій щодо їх практичного застосування в контексті інноваційного розвитку підприємств промисловості. Наукову новизну статті становить окреслення новітніх підходів до застосування моделей складових результативності з відповідними показниками в них для визначення, вимірювання й оцінювання результативності процесу трансферу технологій промислових підприємств у контексті процесного, системного та холістичного підходів з акцентуванням уваги на можливості використання цих моделей як перевірених на практиці позитивним досвідом понад 25 останніх років. Доведено, що корисним інструментом SEE-управління результативністю процесу трансферу технологій може служити авторська матриця результативності для візуалізації можливих коректив індексів її складових. Підкреслено, що результати обчислень на основі конкретних даних промислових підприємств за моделями складових результативності процесу трансферу технології можуть бути підставою для прийняття управлінського рішення щодо доцільності реалізації певної наукової розробки. Зазначено, що застосування системи показників у моделях складових результативності для процесу трансферу технологій дає змогу на практиці реалізувати комплексний підхід до аналітичної, прогностичної та інших складових управління (зокрема, SEE-управління) трансфером технологій, починаючи з прийняття рішення про доцільність трансферу та закінчуючи оцінюванням його результативності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-55-212.1 + У9(4УКР)301-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського