РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000817913<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Миляник Р. В. 
Інноваційні підходи до формування та розвитку управлінських компетентностей / Р. В. Миляник // Бізнес Інформ. - 2022. - № 7. - С. 203-210. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Сучасні підходи до формування та розвитку управлінських компетентностей мають орієнтуватися на основні складові моделі компетентностей менеджерів (компетентності професійні та корпоративні, управлінські, транспрофесійні, цифрові, особистої ефективності керівника), принципи, цілі їх розвитку та загалом діяльності компанії. У сучасних надзвичайно складних умовах (кризи, пандемії, війни) менеджери на своєму рівні відповідальності мають реалізовувати та набувати нових здатностей підтримувати функціонування компанії чи структурного підрозділу, проєкту або напряму діяльності, протистояти новим загрозам, забезпечувати стійкість діяльності компанії та опірність кризовим процесам. Мета роботи - з'ясування особливостей і систематизація ефективних інноваційних підходів до формування та розвитку управлінських компетентностей фахівців і менеджерів. Удосконалення управлінських компетентностей має відбуватися за принципом безперервності освіти та саморозвитку керівника, а вибір підходів та інструментів розвитку компетентностей має здійснюватися відповідно до потреб і цілей компанії. Важливим у сучасному мережево-цифровому світі є задіяння широкого спектра цифрових та онлайн-інструментів, потенціалу середовища та професійної взаємодії. Засобами формування управлінської компетентності є: залучення у проєктну діяльність, менторинг і/або консалтинг, коучинг, екшн-навчання, баскет-метод та інші. З точки зору формування управлінських компетентностей вкрай актуальними та затребуваними також є різні методи неформального, інформального навчання, самоосвіти. Причому в даному випадку неформальне навчання може розглядатись як відповідь на потребу в набутті управлінських компетентностей на різних етапах побудови своєї управлінської кар'єри, яку можуть відчувати люди різних професій. Доцільність та ефективність конкретних інструментів та методів розвитку управлінських компетентностей, їх особливості можуть стати предметом подальших досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.321 + У010.321.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського