РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000817922<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ковальов О. 
Програмний продукт для пошуку та виявлення програм типу Spyware / О. Ковальов, О. Чобаль, В. Різак, М. Пригара // Захист інформації. - 2022. - 24, № 1. - С. 37-42. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

На сьогоднішній день наявність в системі якісного антивірусного програмного забезпечення не може у повній мірі гарантувати, що користувацька персональна інформація не потрапить до чужих рук. Не дивлячись на те, що методи пошуку та знешкодження потенційно небезпечних програмних кодів щодня поновлюються, існує категорія програм які операційна система не розцінює як загрозу, оскільки програми такого типу не завжди мають за мету пошкодити та/або знищити цінну для користувача інформацію. Мова йде про так зване шпигунське програмне забезпечення. Основною особливістю таких програм є те, що вони для збору інформації з системи використовують стандартні методи, якими користується ряд інших програм. Завдяки цьому вони можуть не лише збирати, обробляти та передавати зібрані дані третім особам, але і при цьому залишаються непомітними як для користувача так і для захисних програм. Розглянуто проблематику програм типу Spyware, особливості їх роботи та виявлення. Більш детально було описано підтип шпигунських програм - системний монітор. В середовищі програмування Microsoft Visual Studio, на мові C був розроблений програмний продукт, завданням якого є сканування системи на предмет наявності в ній програм, які потенційно мають змогу збирати, обробляти та передавати користувацьку інформацію без відома останнього. Описані методи та функції, якими оперує дана програма з метою пошуку в системі шпигунського програмного забезпечення.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.10

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22801 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського