РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000818686<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Саркіс-Іванова В. В. 
Психогігієнічна оцінка впливу ізоляції на життєдіяльність студентів закладів вищої освіти в умовах епідемії COVID-19 (огляд літератури) / В. В. Саркіс-Іванова // Укр. журн. з проблем медицини праці. - 2022. - 18, № 1. - С. 71-78. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.

За міжнародним визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) локдаун (англ. lockdown - "блокування") - це профілактичний карантин, який являє собою нагальний протокол дій і відповідну до нього систему обмежувальних заходів, що вводяться з метою утримання поширення захворюваності. Заходи соціального дистанціювання можуть успішно уповільнити розповсюдження вірусної інфекції й значно полегшити стан системи охорони здоров'я, але в кінцевому підсумку вони можуть посилити соціальну ізоляцію студентської молоді й вплинути на її психологічне благополуччя та психічне здоров'я в цілому. Мета дослідження - аналіз даних щодо оцінки впливу ізоляції на життєдіяльність студентів закладів вищої освіти в умовах епідемії COVID-19. Аналіз вітчизняних та іноземних джерел наукової літератури, інформаційних баз даних (інтернет-мережі Medline, Pubmed, Medscape та ін.) для узагальнення даних, що стосуються проблеми дослідження. Висновок: заходи соціального дистанціювання безумовно необхідні для захисту фізичного здоров'я. Даний огляд психогігієнічного впливу карантину та ізоляції показав, що такі заходи були пов'язані з високим рівнем психологічного стресу, включаючи симптоми посттравматичного стресу, гнів і розгубленість, а також високий рівень поширеності поганого настрою та дратівливості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р194.31 Covid-19 + Р11(4УКР)028.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25332 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського