РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000819478<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Чопик О. В. 
Економічний розвиток суб'єктів підприємництва приміських територій : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. В. Чопик; Приватний вищий навчальний заклад "Львівський університет бізнесу та права". - Львів, 2019. - 20 c. - укp.

Дисертаційна робота присвячена узагальненню та розвитку науково-методичних засад і розробленню практичних рекомендацій щодо економічного розвитку суб'єктів підприємництва приміських територій. Систематизовано підходи до розуміння категорій "економічний розвиток", "приміська територія". Уточнено різницю між приміською зоною і приміською територією. Теоретично обґрунтовано, що приміську територію слід розглядати у контексті з територіальною громадою, що проживає на її території, враховуючи її чисельність, стать, вік, рівень освіти та місцезнаходження з її власним потенціалом. Запропоновано механізм фінансового забезпечення розвитку приміських територій, уточнено його основні структурні компоненти. Проаналізовано динаміку економічного розвитку сфер економіки у Львівській області. Обґрунтовано пріоритетні напрями економічного розвитку приміських територій, що дозволило виділити три групи приміських територій. Перша група - це типово сільські приміські території, пріоритетним напрямом економічного розвитку якого є інфраструктурне забезпечення, рекламна діяльність, щодо зростання іміджу приміської території. Друга група - це змішаний тип приміських територій, пріоритетним напрямом економічного розвитку якого є продаж і надання в оренду земельних ділянок і споруд для ведення підприємницької діяльності. Третя група - це інноваційні приміські території, пріоритетним напрямом якої є створення та розвиток інноваційних суб'єктів підприємництва, з метою зниження рівня безробіття та зрівноважений розвиток приміської території. Доведено, що залучення до реалізації конкретного завдання як територіальних громад, так і органів місцевого самоврядування вищих рівнів забезпечить більш ефективний моніторинг виконання, збільшить економію коштів, витрачених з бюджетів різних рівнів. Обґрунтовано доцільність використання інструменту співробітництва територіальних громад для реалізації регіональної політики економічного розвитку приміських територій, яка буде максимально ефективною в умовах завершення першого етапу адміністративно-територіальної реформи в Україні, тобто в умовах вже сформованих і функціонуючих територіальних громад.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-96 + У9(4УКР-4ЛЬВ)290-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА442506 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського