РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000819896<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Носик П. С. 
Дифлуороциклопропанування функціоналізованих алкенів з використанням реагенту Руперта-Пракаша : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.03 / П. С. Носик; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ, 2019. - 20 c. - укp.

Досліджено результати синтезу гем-дифлуороциклопропанів із функціоналізованих електронозбагачених та електронозбіднених алкенів за допомогою реагента Руперта-Пракаша (TMSCF3 - Nal в розчині ТГФ) в умовах протоколу "повільного додавання", а також встановленню можливих для гем-дифлуороциклопропанів перетворень за функціональними групами, що відбуваються зі збереженням системи циклопропану. Встановлено, що повільне додавання ТМSCF3 дозволяє уникнути його руйнування в реакційній суміші. Отримано завдяки використанню даної методики гелі-дифлуоро-циклопропани на основі різноманітних акрилатів і малоактивних Вос-аміноолефінів, а також проведено дифлуороциклопропанування 2-піразолілакрилатів (але не 3-піразоліл-) і 3-піразолілалілацетатів. Згодом спиртова група 1-(гідроксиметил)- 2-піразоліл-3,3-дифлуороциклопропанів була, через стадії мезилату і фталіміду, заміщена на амінофункцію. Зазначено, що дифлуороциклопропануванню N-вінілпіразолів не перешкоджала наявність у піразольному кільці атому брому, естерної, ацетальної або нітрогрупи, а структура 1-(піразол-1-іл)-2,2-дифлуороциклопропанів толерантна до середовищ, в яких відбувається бромування піразольного фрагмента, його нітрування, формілювання за Вільсмайєром-Хааком, а також до умов відновлення нітрогрупи (Fe, NH4Cl), гідролізу або відновлення (LIAl4) естерної групи, перегрупування Курціуса (DРРА). 1-(бромопіразол-1-іл)-2, 2-дифлуороциклопропани були задіяні в реакціях Сузукі-Міяури і Соногашири.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г241.211-27

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА442668 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського