РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000820303<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Тарасевич М. І. 
Прогнозування умов формування тонкої смуги з високоміцних алюмінієвих сплавів залежно від швидкісних режимів валкового розливання і технологічних параметрів / М. І. Тарасевич, І. В. Корнієць, О. В. Ноговіцин, О. О. Токарєва // Процеси лиття. - 2020. - № 4. - С. 34-41. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Валкове розливання є одним з прогресивних способів отримання тонкого листа, що знаходить широке застосування в машинобудуванні та інших галузях промисловості. Методами математичного та комп'ютерного моделювання проведено аналіз впливу швидкісних режимів і технологічних параметрів установки валкового розливання в водоохолоджувальному кристалізаторі (кут меніску, радіус валка, температура перегріву розплаву) на умови формування тонкої смуги з високоміцних алюмінієвих сплавів різної товщини (2, 3 і 4 мм). Серії обчислювальних експериментів дозволили побудувати аналітичні залежності для визначення оптимальної швидкості розливання розплаву при заданих параметрах, що забезпечують твердіння смуги різної товщини на рівні виходу з валків. Для високоміцних алюмінієвих сплавів встановлено діапазони швидкостей розливання, які визначають різні умови формування смуги - в міжвалковому просторі та на рівні виходу з валкового кристалізатора. Отримані результати можуть бути в икористані для відпрацювання технології і вибору раціонального співвідношення технологічних параметрів при створенні та удосконаленні валкового обладнання.


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.5,331

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14475 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського