РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000820725<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Князі Острозькі в історії Центрально-Східної Європи: минуле і сучасність : наук. зб. за підсумками Всеукр. наук.-практ. конф., м. Старокостянтинів, 25 - 27 трав. 2017 р. / ред.: А. Г. Філінюк, О. М. Завальнюк, В. І. Якубовський, В. Г. Байдич, О. П. Григоренко, М. С. Мельничук; Старокостянтинівська міська рада, Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. - Старокостянтинів : Бицик Ю. В., 2017. - 279 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - рус.

Визначено місце та роль князів Острозьких в історії Центрально-Східної Європи. Зауважено, що князі Острозькі ще в XV - XVI ст. своїми практичними діями наблизили Україну до Європи, до європейської цивілізації і водночас зробили значний внесок у захист українських земель від ворогів - передусім - від Османської імперії та Московії. Досліджено минуле Південно-Східної Волині та Старокостянтинова від найдавніших часів до сьогодення. Розглянуто зміни у соціально-економічному становищі Подільського селянства наприкінці XVIII - у першій половині XIX ст. Увагу приділено становленню та розвитку системи міського самоврядування в Старокостянтинові. Визначено внесок мешканців Старокостянтинівщини у перемогу над нацистською Німеччиною. Акцентовано на найголовніших досягненнях Острозької академії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)47-8 Острозькі + Т3(44/45)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863330 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського