РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000821589<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

Raibaruah A. K. 
An analytical model for the depletion region width and threshold voltage of a parallel gated junctionless field effect transistor = Аналітична модель ширини збідненої зони та порогової напруги безперехідного польового транзистора з паралельним затвором / A. K. Raibaruah, K. C. D. Sarma // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2022. - 14, № 4. - С. 04005-1-04005-5. - Бібліогр.: 18 назв. - англ.

Наведено повідомленя про моделювання ширини збідненої зони та порогової напруги безперехідного польового транзистора з паралельним затвором. Ширина збідненої зони одержується розв'язуванням одновимірного рівняння Пуассона вздовж каналу пристрою в напрямку y. Також враховується центральний потенціал через область каналу пристрою. За допомогою моделі ширини збідненої зони та центрального потенціалу пристрою одержують порогову напругу пристрою. Було проведено дослідження для різних варіацій ширини збідненої зони залежно від напруги між затвором і джерелом, товщини оксиду затвора та різних діелектричних матеріалів затвора. Для напруги зміщення на затворі 0,6 В ширина збідненої зони складає 4 нм. Зміну порогової напруги одержують і аналізують, враховуючи різні напруги стоку, концентрації легування, температури та роботи виходу. Пристрій допускає порогову напругу 0,47 В за концентрації легування 10<^>19 см<^>-3, температури 300 К, роботи виходу 5,4 еВ і напруги стоку 1 В.


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"

Сучасна освіта: стратегії та технології навчання : зб. наук. праць у 2 ч.. Ч. 2 / ред.: О. І. Шапран, Ю. П. Шапран, Н. П. Онищенко. - Переяслав (Київ. обл.), 2023. - 451 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ.

Вміщено матеріали результатів досліджень учених, викладачів, наукові пошуки докторантів, аспірантів, студентів щодо формування компетентного майбутнього фахівця у процесі його навчання у закладах вищої і передвищої освіти. Розглянуто особливості організації освітнього процесу вищої школи України в умовах воєнного стану. Окреслено професійну підготовку майбутніх спеціалістів за допомогою сучасних технологій, методів і засобів навчання. Схарактеризовано напрями інтеграції теоретичної і практичної підготовки учнів у контексті розбудови Нової української школи. Висвітлено інноваційні підходи до організації інклюзивної освіти та нові стратегій підготовки молоді і дорослих до освіти впродовж життя та ін. Подано інноваційні методики національно-патріотичного виховання школярів засобами історико-краєзнавчих екскурсій (із власного практичного досвіду). Зазначено провідні ідеї філософії Григорія Сковороди та можливості використання її в реальному житті. Увагу приділено вдосконаленню цифрової компетентності в освітньому середовищі закладів професійної освіти, поглибленню освіти впродовж життя як сучасної реалії підготовки здобувачів у вищій школі. Описано аспекти управлінської підготовки майбутніх учителів у закладах вищої освіти, інноваційно-технологічні процеси в практиці сучасного вишу, сучасний погляд на формування педагогічної майстерності педагога-позашкільника. Представлено перспективи вирішення освітніх задач в умовах глобалізації з урахуванням європейського досвіду формування професійної компетентності майбутніх педагогів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч30 я43 + Ч489.514(4УКР) я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: В359440/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського