РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000821592<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

Бугрова О. О. 
Актуальні питання підприємництва: семінари-дискусії з проблемних тем : навч. посіб. / О. О. Бугрова; "Києво-Могилянська академія", національний університет. - Київ : НаУКМА, 2022. - 104 c. - Бібліогр.: с. 102 - укp.

Вміщено матеріал для вивчення важливих компонентів сучасного підприємництва і розглянуто низку актуальних науково-практичних тем. Запропоновано теми, що дають можливість отримати глибші знання з підприємництва, сприяють розвитку креативного та критичного мислення, розширенню світогляду, генеруванню комерційних ідей, наукових розробок і проектів. Розглянуто актуальні питання, які не внесено до типових підручників, є важливим доповненням для формування у студентів комплексу компетентностей, визначених Стандартом вищої освіти України. Зазначено, що в основі успіху підприємництва лежить вдала бізнес-модель й методологія структурованого аналізу і проектування дає змогу побудувати логічну і максимально ефективну бізнес-модель. Розкрито питання позиціонування підприємства в сучасному економічному середовищі. Пояснено принципи позиціонування підприємства в умовах різних моделей організації економічного середовища. Окреслено роль логістики для бізнесу задля забезпечення каналу збуту продукції підприємств, принципи логістичної інтеграції різних суб’єктів господарювання. Акцентовано увагу на тому, що сукупність інноваційних факторів сучасних логістичних центрів мультимодального транспорту здатна генерувати значний ефект розвитку в різних галузях економіки. Схарактеризовано запровадження проектного фінансування. Описано формування ефективних стратегій розвитку підприємств, управління ризиками бізнес-проєкту, корпоративне управління тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.33 я73 + У9(4УКР)290-210.2 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863812 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"

Matkovska L. K. 
Structure and properties of electroactive composites based on oligomers of different molecular weight doped with lithium perchlorate salt = Структура та властивості електроактивних композитів на основі олігомерів різної молекулярної маси, допованих сіллю перхлорату літію / L. K. Matkovska, V. L. Demchenko, V. I. Shtompel, O. K. Matkovska // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2022. - 14, № 4. - С. 04008-1-04008-5. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.

Полімерні суміші - важливий об'єкт наукових і промислових інтересів, а легування солями - поширений спосіб для реалізації провідності композиту. В роботі досліджено особливості структури та властивостей композитів на основі олігомерів різної молекулярної маси, а саме аморфного дигліцидилового етеру поліетиленгліколю (ДЕГ-1, <$EM sub omega ~=~372> г/моль) і висококристалічного поліетиленгліколю (ПЕГ, <$EM sub omega ~=~ 10~000> г/моль) та іонів Li<^>+. Полімерні органо-неорганічні системи досліджено за методами диференціальної скануючої калориметрії (ДСК), ширококутового розсіювання рентгенівських променів (ШРРП), малокутового розсіяння рентгенівських променів (МРРП) та широкосмуговою діелектричною спектроскопією. За допомогою методів ДСК та ШРРП показано, що композити з ПЕГ мають аморфно-кристалічну структуру. Згідно дослідження ШРРП середній розмір кристалітів складає 4,0 нм. За допомогою методу ДСК виявлено зменшення ступеня кристалічності ПЕГ в композиті за рахунок пластифікуючої здатності ДЕГ-1 та взаємодії ПЕГ з сіллю перхлорату літію. За методом МРРП встановлено, що в об'ємі досліджуваних композитів існують області гетерогенності розміром 95 - 130 нм. Дослідження електричних характеристик полімерних систем показали, що допування композиту сіллю літію призводить до збільшення провідності зразків на два порядки. Температурні залежності провідності за постійного струму для досліджених композитів не підкоряються залежності Арреніуса та проаналізовано за допомогою рівняння Вогеля - Тамана - Фальчера. Досліджені композити можна віднести до фрагільних.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського