РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000821757<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Методи прогнозування та підвищення зносостійкості триботехнічних систем ковзання : у 3 т.. Т.3. Евтектичні зносостійкі покриття системи Fe-Mn-C-B / М. Чернець, М. Пашечко, А. Невчас; Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Національний університет "Львівська політехніка", Люблінський політехнічний інститут. - Дрогобич, 2001. - 235 c. - Бібліогр.: с. 217-235 - укp.

Представлено теоретичні основи формування та фрикційна стійкість евтектичних покриттів на основі базової системи Fе-Мп-С-В в різних середовищах. Розглянуто розрахункову оцінку триботехнічних систем ковзання, технологічні методи зміцнення матеріалів, триботехнічне матеріалознавство. Досліджено ефективність захисту поверхонь деталей від різного виду руйнування поверхневого шару. Зазначено, що одержання на поверхні виробів різного виду покриттів із заданою морфологією є найбільш економічно і технологічно доцільним і, в більшості випадків, раціональним рішенням низки технічних проблем. Узагальнено результати теоретичних і експериментальних досліджень формування захисних покриттів різного функціонального призначення. Одним із них, які дозволяють в широких межах змінювати морфологію та властивості в залежності від кількісного співвідношення фазових складових, є евтектичні покриття на основі системи Fе-Мп-С-В. Розкрито наукові основи формування, методи одержання покриттів та порошкових сплавів. Подано нові евтектичні порошкові матеріали на основі заліза, які можуть використовуватись в сучасних методах поверхневої обробки. Запропоновано методи і режими нанесення покриттів, представлено їх будову, фізико-механічні та експлуатаційні властивості.


Індекс рубрикатора НБУВ: К413 + К663

Рубрики:

Шифр НБУВ: В359463/3 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського