РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000822034<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Леонов С. Ю. 
Технологія автоматизованого проєктування комп'ютерних систем : навч. посіб. для студентів спец. "Комп'ютерна інженерія" / С. Ю. Леонов, Гейко; Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" . - Харків : НТУ "ХПІ", 2021. - 167 c. - Бібліогр.: с. 164-165 - укp.

Наведено теоретичний та практичний матеріал, пов'язаний із забезпеченням систем автоматизованого проектування (САПР). Подано основні відомості про склад та принципи функціонування САПР обчислювальної техніки. Описано повний цикл проектування складних ієрархічних обчислювальних пристроїв - від функціонального моделювання та верифікації до конструкторського проектування й отримання печатних плат. Система автоматизованого проектування (САПР) - це система, яка об'єднує технічні засоби, а також математичне та програмне забезпечення. САПР полегшують створення, зміну, аналіз та оптимізацію проектів з використанням комп'ютерних систем. Зазначено, що структурними складовими САПР є підсистеми, які мають всі властивості систем та поділяються за призначенням на проектуючі (виконують проектні процедури та операції) та обслуговуючі (призначені для підтримки працездатності проектуючих підсистем). На сьогодні одними з найбільш відомих САПР є пакети РСАЕ та OrCAD [1]. OrCAD - це система, що дозволяє розробнику моделювати електронні схеми і розробляти печатні плати. Комплект nporpaiv складається з OrCAD Capture (графічний редактор електричню принципових схем); OrCAD Capture CIS. Висвітлено питанння методологічних основ побудови САПР й аналізу функціонування проектованих пристроїв. Розглянуто практичне використання системі OrCAD під час розробки складних пристроїв із застосуванням різних методів проектування, а також тестування фунціонуванняі цих пристроїв.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.912 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС70529 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського