РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000822452<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Dykan N. I. 
Quaternary-recent Ostracods (Podocopida, Platycopida) of the Tyrrhenian Sea (Italy) = Четвертинні-рецентні остракоди (Podocopida, Platycopida) північно-західної частини Тірренського моря (Італія) / N. I. Dykan // Геол. журн. - 2022. - № 1. - С. 62-81. - Бібліогр.: 80 назв. - англ.

Надано систематичний опис восьми видів остракод, описаних Н. І. Дикань (2018, 2020), що відносяться до родів Bythocypris, Pontocypris, Pterygocythereis, Bosquetina, Acantocythereis та Cytherella, 11 видів у відкритій номенклатурі (sp., cf., ex gr.) родів Argilloecia, Loxoconcha, Sarsicytheridea, Pontocytheroma, Echinocythereis, Paleoblitacythereis та Pseudobosquetina, Bythoceratina. Остракоди описано з верхньочетвертинних, голоценових і сучасних відкладів південно-західної частини тірренського моря (шельф, материковий схил, глибоководна западина; 65 - 3500 м). Систематичний опис містить синоніміку, детальний опис, екологію, географічне положення, стратиграфічне поширення. Надано зображення зовнішньої і внутрішньої будови черепашки - замка, поверхневих порових каналів, макро- і мезоскульптури. Розділ "Екологія" містить аналіз даних про поширення остракод латерально та за глибиною (літоральна, батіальна, абісальна зони) відношення до типу субстрату та інші умови існування остракод у північно-західній частині Тірренського моря та океанах. Зоогеографічний аналіз включає реконструкцію сучасних і давніх ареалів остракод у середземноморській області та океанах з палеогену.



Шифр НБУВ: Ж22224 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського