РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000822836<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мнушка О. В. 
Об'єктно-орієнтоване програмування мовою Pyton : для студентів напрямів підгот. 121 Інженерія програмного забезпечення та 122 Комп'ютерні науки / О. В. Мнушка, В. М. Савченко, О. Б. Маций; Харківський національний автомобільно-дорожній університет. - Харків : Бровін О. В., 2021. - 227 c. - Бібліогр.: с. 223-224. - укp.

Розглянуто питання розробки програмного забезпечення у відповідності до принципів об’єктно-оріентованого дизайну та реалізації програм за технологією об’єктно-орієнтованого програмування. Описано принципи S.O.L.I.D та їх вплив на побудову якісних програмних модулів. Розглянуто поняття та принципи об’єктно-орієнтованого програмування. Проаналізовано проблеми розробки класів об’єктів, побудови їх ієрархій, питання множинного успадковування у сучасних мовах програмування та ін. З точки зору практичного застосування, розглянуто та проаналізовано питання реалізації об’єктно-орієнтованих програм мовою програмування Python 3. Зазначено, що об’єктно-орієнтоване програмування (ООП) - популярна методологія розробки програмного забезпечення, в якій програма є сукупністю об’єктів, кожний із яких є екземпляром деякого класу та об’єкти взаємодіють один із одним для реалізації логіки додатку. Показано, що у методології ООП розробник мислить категоріями предметної галузі та використовує їх у своїй програмі. Для реалізації прикладів використано мову програмування Python, тому що це одна із популярних мов програмування, яка підтримує усі основні концепції ООП. Python має простий синтаксис і використовується практично на будь-яких обчислювальних платформах та у різних операційних системах. Розкрито основи процедурного програмування будь-якою мовою програмування, Python відноситься до мов із динамічною типізацією, тому в програмах немає оголошення типів змінних, а їх тип визначається із контексту виразу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.2 Pyton я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА864591 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського