РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000822902<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Квітка С. О. 
Електроніка та мікросхемотехніка : підруч. для підгот. здобувачів ступеня вищ. освіти "Бакалавр" зі спец. 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" / С. О. Квітка; Таврійський державний агротехнологічний університет. - Мелітополь : Люкс, 2019. - 222 c. - Бібліогр.: с. 222 - укp.

Розвиток сучасної електроніки нерозривно пов’язаний з досягненнями мікроелектроніки, яка, в свою чергу, базується на інтегральній технології. Остання дозволила отримувати вузли електронних пристроїв, перш за все, електронно-обчислювальної та інформаційно-вимірювальної техніки, а також пристроїв автоматики, в мікровиконанні - у вигляді інтегральних мікросхем. Електронні елементи сучасних електронних пристроїв виготовляються промисловістю двох видів: у вигляді окремих дискретних компонентів (діодів, транзисторів, тиристорів та ін.); у вигляді мікросхем (інтегральних схем), в яких з одному корпусі в один функціональний вузол об'єднано ряд окремих елементів, виконаних, як правило, на одному кристалі напівпровідника. Розглянуто фізичні основи роботи і характеристики напівпровідникових приладів. Досліджено принципи побудови та функціонування електронних пристроїв інформаційної електроніки: підсилювачів електричних сигналів змінного і постійного струмів, операційних підсилювачів, генераторів гармонійних коливань та імпульсних сигналів, імпульсних і цифрових пристроїв, виконаних на базі напівпровідникових приладів та інтегральних мікросхем; пристроїв енергетичної електроніки: випрямлячів, згладжувальних фільтрів, стабілізаторів напруги і стабілізаторів струму, керованих випрямлячів, автономних і ведених мережею інверторів, конверторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З85 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА864969 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського