РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000823522<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Історія української культури : курс лекцій для студентів спец. 034 "Культурологія" / уклад.: Ю. С. Сабадаш, Ю. М. Нікольченко, Л. Г. Дабло; Маріупольський державний університет. - Київ : Ліра-К, 2020. - 167 c. - Бібліогр. в кінці розд. - укp.

Поглиблено розкрито питання історії культури України. Курс лекцій складено з трьох модулів: "Етапи українського культурогенезу" (чотири лекції), "Традиційна культура українців" (чотири лекції), "Історія українського мистецтва" (п’ять лекцій). У першому модулі описано культурогенез та теорії походження української культури, виникнення культурогенезу на українських землях, культурогенез епохи Київської Русі, український культурогенез доби Ренесансу і Бароко. У другому модулі описано етнокультурну особливість українців, народну архітектуру, господарство та побут українців, сімейні відносини та родинну обрядовість, міфологію та фольклор українців. До третього модуля вміщено теми мистецтва давньої України, ренесанс і Бароко в українському мистецтві, мистецьке життя в Україні у XIX ст., українське мистецтво XX ст., мистецтво незалежної України. До кожної лекції підготовлено питання для самоконтролю, а до кожного модуля - список рекомендованої тематичної літератури. Завершує видання список навчальної літератури, необхідної для засвоєння дисципліни та словник термінів і понять.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)0-7 я73-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС70568 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського