РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000824818<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Babichev A. V. 
The іmpact of СOVID-19 on the digital transformation of the world economy = Вплив COVID-19 на цифрову трансформацію світової економіки / A. V. Babichev, T. M. Miroshnychenko, M. I. Pysarevskyi // Бізнес Інформ. - 2022. - № 12. - С. 133-139. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Розглянуто вплив цифрової економіки на розвиток сучасного ринку праці, оскільки ця проблема наразі є найбільш важливою та актуальною. У дослідженні проаналізовано позитивні та негативні наслідки пандемії COVID-19 на сучасний ринок праці, а також зміни, до яких вона призвела. Сьогодні глобальний тренд цифровізації світової економіки вступає в активну фазу свого розвитку. "Індустрія 4.0" та нові досягнення провідних цифрових технологій на державному та корпоративному рівнях почали масово розвиватися як у бізнес-стратегіях, так і в державних програмах, особливо в провідних країнах світу. Великий вплив на процес цифрової трансформації суспільства мала пандемія COVID-19. Вона дійсно стала каталізатором цифровізації економіки. Зараз чітко простежуються такі тенденції, як збільшення продажів через цифрові канали, зростання користування інтернетом, використання цифрових технологій для відстеження поширення інфекційних захворювань та надання медичної допомоги, переведення працівників на віддалену роботу, зростання попиту на онлайн-освіту. Важливу роль у подоланні кризи відіграє державно-приватне партнерство та інвестиції в адаптацію цифрових технологій. Для прискорення цифрової трансформації національної економіки та підвищення її конкурентоспроможності можна виокремити низку перспективних напрямів та заходів, яких необхідно вжити. По-перше, необхідно збільшити обсяг фінансування, необхідний для впровадження нових цифрових технологій у реальному секторі економіки. По-друге, компанії повинні переходити на цифрові бізнес-моделі. Крім того, потребують вдосконалення правові засади цифрової економіки та регуляторна практика. Нарешті, необхідно розробити спеціальні програми, спрямовані на підвищення цифрової фінансової грамотності. Пандемія показала важливість та актуальність цифрових технологій щодо організації робочих практик у різних сферах, включно з дозвіллям, запобіганням поширенню вірусу та веденням бізнесу. Відновлення світової економіки після COVID-19 потребуватиме значних витрат.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.242.4 + У524 + У582.615

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського