РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000825168<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Куцик П. 
STEM і становлення новітньої парадигми бухгалтерського обліку / П. Куцик, В. Шевчук, І. Дерун // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр.. - 2022. - Вип. 4. - С. 22-35. - Бібліогр.: 39 назв. - укp.

Задавнені економічні, соціальні, екологічні та похідні від них суспільні проблеми істотно загострила спершу пандемія COVID-19, а нині - кровопролитна російсько-українська війна. У цих умовах диджиталізація та глобалізація суспільного життя спричиняють додаткову необхідність осмислення новітньої парадигми бухгалтерського обліку, що зумовлює невідкладні зміни в підходах до освіти. Світове співтовариство накопичило значний освітній досвід, покликаний відповідати на теперішні виклики. Досліджувана ідея STEM здатна позитивно змінювати підготовку фахівців, якщо її трактування буде адекватним глобальним викликам, що постали перед освітньо-інтелектуальною сферою суспільства. У зв'язку з необхідністю набуття студентами та випускниками нових компетентностей ці тенденції істотно впливають на професії бухгалтерсько-контрольного профілю. Мета роботи - переосмислення парадигми бухгалтерського обліку, зумовленого екологічними та соціальними чинниками через призму STEM-освіти, яку слід упроваджувати в підготовку фахівців із бухгалтерського обліку, контролю та аналізу. Розглянуто основні віхи розвитку концепції STEM, визначено тенденції у сфері бухгалтерського обліку, аналізу та контролю, що зумовлює перегляд організації освітнього процесу при підготовці фахівців із цього профілю та визначення особливостей упровадження концепції STEM у бухгалтерську освіту. Новизна отриманих результатів полягає в авторському підході до адаптації STEM до підготовки фахівців із бухгалтерського обліку, контролю та аналізу на основі дедуктивного підходу. Прикладне значення отриманих результатів передбачає застосування пропонованих ідей в освітньому процесі й спрямовується на підвищення конкурентоспроможності майбутніх вітчизняних фахівців із метою підвищення національної безпеки, що є вкрай важливим в умовах зовнішніх загроз.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.2 п

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського