РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000826016<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ziniuk M. 
Digital transformation of corporate governance = Цифрова трансформація корпоративного управління / M. Ziniuk, N. Dyeyeva, K. Bogatyrova, S. Melnychenko, D. Fayvishenko, M. Shevchun // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр.. - 2022. - Вип. 5. - С. 300-310. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.

Сучасні тенденції розвитку економіки характеризуються значним впливом цифрових інформаційних технологій. Дослідження цифрової економіки як окремої галузі, визначення взаємовпливу з корпораціями, які є активними учасниками та двигунами розвитку цифрової економіки, набувають все більшого значення. Поширення в суспільстві поняття "цифровізація" викликає певну плутанину через недостатнє розуміння сутності цього поняття та його відмінності від цифрової трансформації, а також їх ролі в цифровій економіці. Цифрова трансформація корпоративного управління має свої особливості та особливості, пов'язані з великою кількістю стейкхолдерів і національними особливостями корпоративного управління. Проаналізовано функції корпоративного управління на підприємстві. Визначено механізм та осіб, залучених до процесу корпоративного управління, акцентовано увагу на особливостях корпоративного управління в умовах цифрової трансформації бізнесу, окреслено переваги та недоліки цифровізації корпоративного управління. Висвітлено етапи впровадження цифрових технологій у систему корпоративного управління компанії. Розглянуто особливості корпоративного аудиту, оцінки систем та ефективності їх взаємодії. Розглянуто дилему використання цифрових комплексів корпоративного управління: купувати готовий чи створювати власний? Особливо акцентовано правове регулювання функціонування електронних систем корпоративного управління у провідних компаніях світу. Розглянуто захист корпоративного управління в епоху цифрових технологій і зроблено висновок про можливість корпоративного шантажу за допомогою цифрових технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.32 + У010.242.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського