РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000826345<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ouafae Elalaouy 
A compact two-port MIMO array antenna for ISM/5G NR/WLAN band applications = Компактна двопортова антена MIMO-матриця для додатків діапазону ISM/5G NR/WLAN / Ouafae Elalaouy, Samudrala Varakumari, Mohammed El Ghzaoui, Jaouad Foshi, Sudipta Das // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2023. - 15, № 1. - С. 01027-1-01027-5. - Бібліогр.: 21 назв. - англ.

Системи MIMO (Multi-Input Multi-Output) стали однією з найбільш досліджуваних тем у дослідженнях через їх здатність підвищувати спектральну ефективність (ємність) в обмеженій смузі пропускання. Використання кількох антен призводить до додаткового виміру в ступені множинного доступу до мережі у порівнянні з випадком з однією антеною і, таким чином, пропонується ефективне рішення для підвищення швидкості передачі даних для майбутніх поколінь стільникового радіотелефонного зв'язку. У роботі представлено структуру антенної решітки MIMO <$E2~times~6>. Програмне забезпечення HFSS використовується у процесі моделювання розробленої антени. Запропонована структура охоплює діапазон частот від 1,2 до 6,3 ГГц. Для розробки антени використовується тонка підкладка Rogers 5880 RT <$E54~times~60~times~0,4> мм<^>3. Характеристики MIMO-антени було вивчено як функцію певної кількості параметрів, а саме: відстані між елементами MIMO-антени та радіусу щілини в патчі. Результати показують, що зміна цих параметрів впливає на ізоляцію. Конструкцію запропонованої антени виконано шляхом фіксації відстані на <$Elambda "/" 2> і радіуса на 2,25 мм, таким чином було одержано високу ізоляцію між випромінюючими елементами приблизно - 83,8 дБ, що забезпечить надійну захист від перешкод продуктивність для системи. Результати роблять цю антену потенційним кандидатом для застосування 5G у діапазоні нижче 6 ГГц.


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського