Куцик П. О. Нооекономіка: "філософія серця" у практиці життя (до 300-ліття з дня народження Григорія Сковороди) : монографія / П. О. Куцик, Б. М. Шевчик, В. О. Шевчук. - Львів : Вид-во Львів. торг.-екон. ун-ту, 2023. - 302 c. - Бібліогр.: с. 272-302 - укp.Висунуто ідею нооекономіки як футуросинергетичного явища ідеаційної культури, патернальним проектом відображення якої виступатиме "філософія серця" - кордософійний спосіб духовного виробництва інтелектуальної вартості. Зазначено, що рушійною силою становлення нооекономіки виступає когнітаріат - меритократичний клас суспільства ідеаційної культури. Наголошено, що процес становлння нооекономіки відбувається на 4-х рівнях: мікрорівні патерна підприємництва, мезорівні патера влади, макрорівні патерна соціокультурної динаміки та мегарівні патерна цивілізаційних домінант. Визначеено, що на сьогодні саме в Україні, в силу історичних обставин, складаються найсприятливіші передумови поширення ідеаційного типу культурної ментальності, носієм якої буде когнітаріат як творча продуктивна сила нооекономіки. Індекс рубрикатора НБУВ: У010.25 + Ю3(4УКР)
Рубрики:
Шифр НБУВ: ВА867196 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|