РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000826918<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Опірський І. 
Дослідження захищеності Bluetooth-пристроїв на основі смарт-годинників / І. Опірський, А. Шевчук, Ю. Сеник, О. Михайлова // Безпека інформації. - 2023. - 29, № 1. - С. 11-20. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Інтернет речей (IoT) - це мережа фізичних пристроїв, які мають вбудовані датчики та програмне забезпечення для передачі та обміну даними між фізичним світом та комп'ютерними системами, що здатні збирати та обробляти ці дані. Смарт-годинники можна вважати IoT-пристроями, оскільки вони оснащені практично всіма необхідними технологіями. Це носимі комп'ютери з вбудованими датчиками та системами зв'язку. Дослідження захищеності bluetooth в смарт-годинниках є дуже важливим у зв'язку з тим, що сучасний світ тісно пов'язаний з використанням бездротових технологій і Bluetooth є однією з найпоширенішою технологією цього типу. Bluetooth-пристрої містять велику кількість особистої інформації про користувача, такі як: геолокація, контакти, повідомлення та інші дані, що зберігаються на пристрої. Якщо захист від атак не є достатнім, то зловмисники можуть отримати несанкціонований доступ до особистих даних користувачів, що може призвести до серйозних наслідків, включаючи крадіжку ідентифікаційних і фінансових даних та іншу конфіденційну інформацію. Описано, як можливі зловмисники можуть використовувати Bluetooth-технологію для злому даних та які кроки можна зробити, щоб захистити свої Bluetooth-пристрої від таких атак. Надані рекомендації щодо налаштування Bluetooth-пристроїв, використання паролів та шифрування, інші способи захисту даних. Наведено приклади зловмисницьких атак на Bluetooth-пристрої на прикладі сніффінг атаки з використанням Ubertooth one. Дослідження може бути корисним для всіх, хто використовує Bluetooth-пристрої, зокрема смарт-годинники, і хоче захистити свої дані від викрадення.



Шифр НБУВ: Ж100841 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського