РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000826919<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Опірський І. 
Дослідження безпеки стандарту Wi-Fi Protected Access 3 (WPA3) / І. Опірський, Н. Максимів, М. Женчур // Безпека інформації. - 2023. - 29, № 1. - С. 21-31. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Wi-Fi технологія є дуже актуальною у наш час, оскільки бездротовий зв'язок став необхідною складовою нашого повсякденного життя. Wi-Fi дозволяє підключатися до Інтернету на різних пристроях, таких як смартфони, планшети, ноутбуки, телевізори та інші Крім того, Wi-Fi технологія постійно розвивається та вдосконалюється. Нові стандарти технології, такі як 802.11ax (Wi-Fi 6), дозволяють покращити швидкість передачі даних та забезпечити більшу стійкість до перешкод та інтерференції. Однак, разом з популярністю Wi-Fi технології з'являється також і більша загроза безпеці мережі. Тому важливо вдосконалювати безпекові методи та алгоритми шифрування Wi-Fi мережі для забезпечення її захищеності та безпеки. Дослідження вразливостей протоколів бездротового зв'язку Wi-Fi WPA2 та WPA3 є дуже актуальним у зв'язку з тим, що бездротові мережі є незмінною складовою сучасного світу. Так як, хакерські атаки на бездротові мережі стали розповсюдженими, дослідження вразливостей WPA2 та WPA3 є дуже важливим для забезпечення безпеки мережі Wi-Fi. Адже, вразливості протоколів WPA2 та WPA3 можуть бути використані зловмисниками для отримання несанкціонованого доступу до мережі та отримання конфіденційної інформації, такої як паролі та дані користувачів. Розглянуто такі теми, як вразливості захисту WI-FI мереж за допомогою WPA2 та WPA3, основні засоби захисту від атак та порівняльна характеристика цих двох методів захисту.



Шифр НБУВ: Ж100841 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського