РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000827146<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Збереження і розвиток традицій пленеру: художня освіта й арт-туризм : тези доп. I Міжнар. наук.-практ. конф., 1 - 3 лют. 2019 р., м. Одеса / упоряд.: А. І. Носенко; Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського. - Одеса : Астропринт, 2019. - 159 c. - укp.

Розглянуто широке коло проблем арт-туризму і пленеру як засобів культурного діалогу країн і регіонів. Увагу приділено популяризації мистецьких традицій, ролі пленерного живопису та арт-туризму у розвитку сучасної художньої освіти. У світовій культурі відбуваються активні процеси глобалізації, звернення до явищ, що стали знаковими відмінностями для мистецтва південного регіону у контексті культурного життя України і світу, стає особливо актуальним і важливим як засіб самоідентифікації. Досвід пленеру зумовлює особливу мальовничість образотворчого мистецтва Одеси, яскравість і прозорість палітри, цілісність, наповненість світлом і повітрям, надає основу для створення переконливих художніх образів. Сьогодні надзвичайно актуальною стала тема арт-туризму і пленеру, які виявляються засобами активного культурного діалогу країн і регіонів, популяризації культурних традицій різних країн. У царині культурної діалогової зони розвиваються різноманітні арт-явища і події, що привертають увагу молоді, заохочують до активної участі і сприяють культурній освіті. Представлено надбання Південноукраїнської школи пленерного живопису, історію її розвитку, творчість видатних особистостей кінця ХІХ - початку XXI століття. Презентовано досвід пленерної творчості у інших регіонах України. Показано роль пленерного живопису та арг-туризму в художній освіті, виявлено міжпредметні зв’язки. Проаналізовано значення пленерного живопису у розвитку арт-туризму. Низку тез присвячено арт-туризму і пленеру як засобам культурного діалогу країн і регіонів, популяризації культурних традицій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ10 р(4УКР)3 я431(0) + Ч518.113.90 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА867439 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського