РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000827551<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Перепелюкова О. В. 
Повоєнне відновлення регіонів: оцінка та перспективи / О. В. Перепелюкова // Бізнес Інформ. - 2023. - № 4. - С. 34-40. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проаналізовано особливості визначення втрат, яких зазнала держава з початком бойових дій на території України. Визначено основні напрями, за якими отримано найбільше руйнування об'єктів інфраструктури та житлового фонду. Здійснено регіональний огляд щодо руйнації об'єктів інфраструктурного забезпечення з виокремленням ступеня завданої шкоди. Досліджено ступінь завданої шкоди та руйнації за різними сферами суспільного життя. Виокремлено особливості здійснення оцінки руйнації в повоєнний період. Визначено пріоритетні напрями щодо повоєнної відбудови держави. Зазначено, що відновлення пошкодженого виробництва або відбудова нових виробничих потужностей повинна базуватися на принципах Індустрії 4.0 з урахуванням цифровізації та напрямів сталого розвитку регіонів. Проаналізовано стан міграційних потоків з виокремленням регіонального розподілу внутрішньо переміщених осіб. Виокремлено основні проблеми, які виникають у регіонах з великою кількістю внутрішньо переміщених осіб, вирішення яких повинно базуватися на відновленні інфраструктури для повернення населення в регіони постійного проживання. Означено, що в умовах війни була необхідна зміна морських маршрутів для перевезення продукції сільського господарства та інших товарів, що призвело до збільшення ціни на такі перевезення через зміни умов квотування, контрактів, обсягів перевезення та ризики. Обгрунтовано посталу необхідність перевезення товарів через країни Європи за допомогою авто- та залізничних перевезень, що призводить до збільшення навантаження на автодорожні шляхи західних регіонів держави. Визначено, шо в період військової агресії для підтримки України з боку європейських країн було здійснено ряд заходів щодо спрощення логістичних перевезень з території нашої держави за рахунок здійснення двосторонньої співпраці в питаннях формування зручних логістичних коридорів та вирішення техніко-організаційних питань. Зроблено висновок, що загалом відновлення держави повинно базуватися на довгостроковій перспективі сталого розвитку та інтеграції в європейський простір, що має відбиватися на всіх сферах суспільного життя.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-981 + У049(4УКР)60-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського