РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000829923<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Палапа Н. В. 
Децентралізація влади в Україні: посилення демократії та забезпечення народовладдя на основі збалансованого природо- і ресурсокористування / Н. В. Палапа, О. М. Нагорнюк // Збалансов. природокористування. - 2022. - № 1. - С. 21-28. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Висвітлено основні причини занепаду сільських територій України за період 1991 - 2021 рр., які безпосередньо пов'язані з захопленням влади на території незалежної України ворожими елементами п'ятої проросійської колони. Ці так звані керівні органи ведуть постійну дискримінацію щодо можливостей українців стати незалежним вільним народом. Їх діяльність або бездіяльність підриває конституційний лад України. І тільки починаючи з 2015 р. українська влада під тиском народу бере справжній курс на децентралізацію і перехід на повне народовладдя. Проаналізовані статистичні дані щодо децентралізації влади і якісного переходу нашого суспільства на демократичні форми життя, спираючись на досвід європейських країн і всього цивілізованого світу. Сформульовані рекомендації щодо конституційних змін у частині децентралізації для забезпечення повноцінної імплементації Європейської хартії місцевого самоврядування, переходу до повного народовладдя задля екологозбалансованого розвитку всіх територій і територіальних громад України. Реформування адміністративно-територіального устрою повинно відбуватися з метою надання реальної можливості для людини отримати максимальну кількість послуг від керівних органів самоврядування на кожному рівні управління. Саме людина та задоволення її потреб повинні опинитися в центрі уваги обраного нею ж керівництва, яке для ефективної реалізації покладених на нього функцій отримає необхідні повноваження та водночас нестиме всю відповідальність за втілення якісних змін у життя громад.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)124

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100860 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського