РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000829926<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Яремко О. П. 
Удосконалення еколого-економічних інструментів збалансованості розвитку лісового сектору Подільського економічного регіону / О. П. Яремко // Збалансов. природокористування. - 2022. - № 1. - С. 50-55. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Узагальнено результати досліджень з питань збалансованого розвитку лісового сектору. Варто зазначити, що лісовий сектор економіки є основною частиною економіки країни і зокрема регіонів, що забезпечує задоволення потреб у продуктах, послугах і корисних властивостях лісу, зберігаючи й підтримуючи життєдіяльність та відтворення населення країни, сприяє зайнятості значної частини громадян. Своєрідність лісового сектора складається в його багатофункціональному характері. В цьому контексті доречно запропонувати основних функцій розвитку лісового сектору, зокрема це планування, організація, прогнозування, контроль, регулювання. Доведено, що система лісогосподарського виробництва в регіонах України повинна враховувати аспекти впливу на дії людини на підсвідомому рівні, які не підлягають контролю та не зазначено у нормативах. Цим зумовлюються ідеї інституціоналізації у діяльність суспільства, які намагаються трансформувати в економічні закони в неекономічну площину. В цьому контексті формування конкурентоспроможного лісогосподарського виробництва нині є актуальним та дискусійним питанням серед наукових досліджень, основною складовою є трансформація в економіці, технологіях, інститутах, які певною мірою повинні відображати виробничу лісогосподарську діяльність. Враховуючи певні деталі традицій та правила, суб'єктів господарювання більшою мірою орієнтуються на неформальні правила, недооцінюючи роль формальних правил. Діяльність суб'єктів господарювання лісового господарства криється у неформальних інститутах через недовіру до органів влади.


Індекс рубрикатора НБУВ: П342.5 + У9(4УКР)341.0-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100860 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського