РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000830027<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Bahfie F. 
Properties of rare-earth element in magnetic material and its processing = Властивості рідкісноземельного елементу в магнетному матеріалі та його оброблення / F. Bahfie, N. O. BR Kaban, S. Suprihatin, F. Nurjaman, E. Prasetyo, D. Susanti // Progress in Physics of Metals. - 2023. - 24, № 1. - С. 157-172. - Бібліогр.: 70 назв. - англ.

Рідкісноземельний метал є одним із найважливіших елементів через його невелику кількість з великим попитом на цей метал у різноманітних новітніх технологіях, які наразі швидко й інтенсивно розвиваються. Використання рідкісноземельних металів може сприяти розвитку інновацій у виробництві нових матеріалів у різних галузях, оскільки ці метали мають міцнісні, твердотільні та термостійкі властивості. Рідкісноземельні метали містяться у складних сполуках, що утруднює виділення їх з руди. Одержання рідкісноземельних металів реалізується шляхом переробки продукту з вторинного джерела магнетів, що містять рідкісноземельні метали, наприклад магніти NdFeB і SmCo. Процес відновлення рідкісноземельних металів із вторинних матеріалів може здійснюватися за допомогою гідрометалургійних і пірометалуріійних процесів. Є нові дослідження з використанням бактерій як екстрактора рідкісноземельних металів для мінімізації впливу на навколишнє середовище. Щавлева кислота й інші органічні кислоти мають потенціал для відновлення рідкісноземельних металів. Як альтернативні згадуються також матеріали-кандидати для постійних магнітів без вмісту рідкісноземельних елементів.


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.06

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23022 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського