РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000830491<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шевченко С. І. 
Адміністративно-правове регулювання поліцейської діяльності щодо забезпечення публічного порядку : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / С. І. Шевченко; Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. - Дніпро, 2018. - 20 c. - укp.

Дисертацію присвячено дослідженню особливостей адміністративно- правового регулювання поліцейської діяльності щодо забезпечення публічного порядку з метою вдосконалення та розвитку його потенціалу. З’ясовано сутність поняття та зміст публічного порядку, його співвідношення з громадським порядком і громадською безпекою; представлено класифікацію нормативно-иравових актів у сфері забезпечення публічного порядку, які поділено на три групи. Розкрито зміст забезпечення публічного порядку як комплексної діяльності Національної поліції, здійснюваної, як правило, адміністративно-правовим способом, що полягає у: забезпеченні умов для спокійної праці та відпочинку громадян; проведенні превентивних та профілактичних поліцейських заходів, спрямованих на запобігання порушенням публічного порядку; створенні умов та застосуванні поліцейських заходів, за яких протиправна діяльність чи бездіяльність окремих осіб не спричиняли б громадянам перепон у здійсненні своїх суб’єктивних прав, виконанні ними установлених обов’язків, задоволенні їх інтересів та потреб; активній взаємодії з іншими суб’єктами забезпечення публічного порядку; своєчасному реагуванні на надзвичайні ситуації. Визначено, що суб’єкти адміністративно-правового забезпечення публічного порядку доцільно поділяти на дві групи, а саме: загальні - визначають засади внутрішньої політики держави, стратегію державного управління у сфері внутрішньої безпеки; спеціальні - діяльність яких безпосередньо направлена на здійснення заходів щодо забезпечення захисту об’єктів публічної безпеки та порядку. Наголошено на необхідності розробки систематизованої методології щодо організації взаємодії підрозділів Національної поліції з органами місцевого самоврядування та громадськістю, в якій першочергово необхідно закріпити мету й завдання, окремі поняття та аспекти такої взаємодії, її принципи, напрямки щодо забезпечення публічного порядку і безпеки. Окреслено проблеми адміністративно-правового регулювання поліцейської діяльності щодо забезпечення публічного порядку та вироблено конкретні пропозиції і рекомендації, спрямовані на вдосконалення правових засад його здійснення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА453874 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського