РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000831628<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Gogunskii V. D. 
Ways of development of processes of standardization and informatization of the field of healthcare = Шляхи розвитку процесів стандартизації та інформатизації галузі охорони здоров'я / V. D. Gogunskii, O. O. Mezentseva, A. S. Kolomiiets, K. V. Kolesnikova, V. V. Morozov // Herald of Advanced Inform. Technology. - 2021. - 4, № 4. - С. 368-378. - Бібліогр.: 21 назв. - англ.

Мета роботи - аналіз процесів стандартизації проектів інформатизації медичної сфери. Поставлено завдання підвищення якості та доступності медичних послуг на основі науково обгрунтованої методології портфельно-орієнтованого управління. Для вирішення цієї проблеми визначено підзадачі, такі як розробка методів оцінки вартості проєктів у сфері медичних послуг; створення моделі фінансування охорони здоров'я на основі впровадження системи обов'язкового державного медичного страхування; розробка системи менеджменту якості проєктів охорони здоров'я, яка включає моделі та методи планування, забезпечення та контролю якості медичних послуг; розробка основ державних програм стандартизації та інформатизації охорони здоров'я як основи системи менеджменту якості. Підвищення якості охорони здоров'я визнано головною метою реформування галузі на сучасному етапі. Якість охорони здоров'я визначається як сукупність результатів профілактики, діагностики та лікування захворювань, що визначаються встановленими вимогами, заснованими на досягненнях медичної науки та практики. У ході аналізу кращого світового досвіду, показано, що використання принципів стандартизації в охороні здоров'я забезпечує високий рівень медичної допомоги, незалежно від місця проживання пацієнта, рівня знань конкретного лікаря або його рекомендацій. Запропоновано основні підходи, методи та компоненти системи стандартизації у галузі охорони здоров'я. Використовуючи практичний досвід приватних медичних центрів запропоновано алгоритм створення електронної медичної карти, її основні функції та можливі області застосування. Показано, що основна складність під час стандартизації у медичній сфері полягає в тому, що ця робота на рівні державних і приватних клінік контролюється не тільки принципом загальної стандартизації та модифікації, але і конкретною метою окремого медичного проєкту, яка повинна бути досягнута комплексним і збалансованим чином.



Шифр НБУВ: Ж101737 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського