РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000831643<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Trush V. S. 
Oxygen diffusion saturation of hafnium with the different surface layer = Дифузійне насичення киснем гафнію з різним поверхневим шаром / V. S. Trush, I. M. Pohrelyuk, O. H. Luk'yanenko, S. M. Lavrys, T. M. Kravchyshyn // Ядер. фізика та енергетика. - 2023. - 24, № 2. - С. 122-130. - Бібліогр.: 25 назв. - англ.

Для виробництва регулюючих стрижнів і захисних екранів у ядерних реакторах використовують гафній, який після гарячого пластичного деформування піддають фінішній термообробці. Наведено експериментальні результати впливу стану поверхневого шару на дифузійне насичення гафнію з кисневмісного газового середовища. Розглянуто 2 випадки стану поверхневого шару: у стані постачання з поверхневим шаром після гарячого пластичного деформування та з видаленими 50 мкм поверхневого шару. Показано відмінності розподілу твердості у приповерхневому шарі зразків гафнію ГФЕ-1 після термообробки у кисневмісному газовому середовищі. Зокрема, виявлено, що на зразках із поверхневим шаром після гарячого пластичного деформування термообробка у кисневмісному газовому середовищі призводить до зростання твердості у приповерхневому шарі, відносно поверхні: тобто твердість до глибини 5 - 7 мкм збільшується, а потім поступово зменшується до значень твердості матриці. Показано, що втомна довговічність тонколистових зразків гафнію ГФЕ-1 термооброблених у кисневмісному газовому середовищі без зняття поверхневого шару після гарячого прокатування - 150 тис. циклів, а зі знятим поверхневим шаром становить 990 тис. циклів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З46-04

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25640 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського