РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000832015<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kosovets O. 
Digital technologies as a means of adaptive learning for higher education informatics and mathematics = Цифрові технології як засіб адаптивного навчання здобувачів вищої освіти інформатиці та математиці / O. Kosovets, O. Soia, Ya. Krupskyi, L. Tyutyun // Фіз.-мат. освіта. - 2022. - 33, № 1. - С. 14-19. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

В умовах онлайн/змішаного навчання актуальність дослідження щодо використання цифрових технологій (ЦТ) як засобу адаптивного навчання здобувачів вищої освіти інформатиці та математиці є незаперечною. Реалізація засад адаптивного навчання за допомогою ЦТ надає значні можливості для індивідуалізації та диференціації освітнього процесу відповідно до когнітивних особливостей та освітніх потреб кожного випускника. Дослідження опирається на праці вітчизняних і зарубіжних науковців. Використано теоретичні та практичні методи. За допомогою методів системного аналізу та теоретичного узагальнення проведено дослідження впровадження системи адаптивного навчання в умовах дистанційного навчання у Вінницькому державному педагогічному університеті імені М. Коцюбинського. Обгрунтовано, що з розвитком електронного навчання стало можливим ефективне забезпечення адаптивності процесу навчання здобувачів вищої освіти інформатиці та математиці. Адаптація передбачає аналіз індивідуальних особливостей і початкового рівня підготовки здобувачів освіти, впровадження процесу інтерактивного навчання, оцінку критеріїв успішності для переходу на наступний рівень навчання тощо. Розглянуто методичні аспекти адаптивного навчання в інформаційній навчальній системі закладу вищої освіти. Зроблено висновки, що система адаптивного навчання математики та інформатики забезпечує оптимальну адаптацію освітнього процесу до індивідуальних особливостей і персональних уподобань студента, сприяє активізації їхньої пізнавальної діяльності, підвищує мотивацію до навчання, надає можливість здійснювати моніторинг навчання та його коригувати для досягнення запланованих індивідуальних результатів. Адаптивна система навчання має потенціал для забезпечення повного залучення студентів у процес побудови власної індивідуальної освітньої траєкторії, розвитку їхньої активності, вдосконалення індивідуалізації освітнього процесу тощо.



Шифр НБУВ: Ж101424 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського