РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000832991<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Банітараф Г. Д. 
Удосконалення фізичної підготовки футболістів 16-17 років на основі оцінки їх фукціональних можливостей : автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.01 / Г. Д. Банітараф; Національний університет фізичного виховання і спорту України. - Київ, 2017. - 20 c. - укp.

Аналіз літературних джерел і узагальнення практичного досвіду свідчать про дефіцит науково-обґрунтованих підходів до проблеми раціональної побудови фізичної підготовки футболістів на етапі спеціалізованої базової підготовки. Це пов'язане з відсутністю об'єктивних характеристик функціонального забезпечення фізичної підготовленості і, як наслідок, обґрунтованого вибору контролю та оцінки ефективності використання тренувальних впливів. На підставі оцінки кількісних характеристик і взаємозв'язку показників функціонального забезпечення фізичної підготовленості та працездатності футболістів розроблена програма фізичної підготовки. Вона включала спеціальні тренувальні заняття, спрямовані на підвищення механізмів енергозабезпечення спортсменів аеробного, анаеробного алактатного і гліколітичного енергозабезпечення, і розвиток на цих засадах витривалості при роботі аеробного характеру, швидкісної витривалості і швидкісно-силових якостей футболістів. У результаті застосування програми фізичної підготовки у спортсменів основної групи відзначено достовірні зміни працездатності в тестових завданнях з виконання роботи в зонах реалізації потужності та ємності анаеробного алактатного і анаеробного гліколітичного енергозабезпечення, а також потужності аеробного енергозабезпечення (р <0,05). Спостерігалася позитивна динаміка при оцінці рівня анаеробної робочої продуктивності в наступних тестових завданнях: «10 секунд» - на 9,5 %, «30 с» - на 8,5 %, «90 с» - на 6,9 %, а також рівня аеробного робочої продуктивності: тест Купера - на 8,5 % і рівня аеробно-анаеробної продуктивності: тест Йо-Йо - на 35,1 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.781.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА429017 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського