РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000833072<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Верхола М. І. 
Теоретико-методологічні основи розроблення інформаційних технологій для аналізу і налагодження фарбодрукарських систем : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.13.06 / М. І. Верхола; Українська академія друкарства. - Львів, 2017. - 52 c. - укp.

Дисертаційна робота присвячена розробленню теоретико-методологічних основ створення інформаційних технологій для аналізу і налагодження фарбодрукарських систем. Обгрунтовано і розвинуто методи математичного моделювання фарбодрукарських систем з розтиральними циліндрами. Розроблено дво- та тривимірні математичні моделі фарбодрукарських систем різної структури. Побудовано інформаційну технологію аналізу фарбодрукар¬ських систем та на її основі обґрунтовано потребу створення тривимірних математичних моделей таких систем для підвищення точності їх дослідження. Встановлено характер впливу величини осьового переміщення розтиральних циліндрів, коефіцієнта передачі фарби між елементами фарбодрукарської системи, коефіцієнтів зонального заповнення форми та топології розміщення друкувальних елементів на перерозподіл потоків фарби в динаміці та їх передачі на відбитки. Створено універсальну тривимірну математичну модель фарбо¬друкарської системи офсетної машини Heidelberg “Speedmaster-74”, яка дає можливість змінювати свої параметри залежно від роздільної здатності сюжету зображення на друкарській формі. На основі тривимірних математич¬них та імітаційних моделей фарбодрукарських систем розроблено інформа¬ційну технологію їх налагодження, яка при надходженні біткартових даних друкарської форми автоматично визначає оптимальні параметри вхідного завдання та режиму роботи розтиральних циліндрів і встановлює оптимальну кількість циклів роботи машини для попереднього заповнення фарбою фарбодрукарської системи, що підвищує ефективність офсетних машин за рахунок економії фарби і паперу при налагодженні вхідного завдання до 20% та стільки ж при налагодженні режиму роботи розтиральних циліндрів, а також зменшує матеріальні затрати до 10% за рахунок попереднього заповнення фарбодрукарської системи фарбою. Дана інформаційна техно¬логія також суттєво скорочує затрати часу на підготовку офсетних машин до друкування і може бути інтегрована у системи дистанційного керування ними та використана у розробленні вітчизняних офсетних машин.


Індекс рубрикатора НБУВ: М832.602-5

Шифр НБУВ: РА429442 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського