РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000833572<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Зарічна Т. П. 
Дослідження вітчизняного ринку лікарських засобів, що застосовують під час лікування ВІЛ-інфекції / Т. П. Зарічна, Т. С. Британова // Актуал. питання фармацевт. і мед. науки та практики. - 2023. - 16, № 1. - С. 60-65. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження вітчизняного ринку лікарських засобів, що застосовують під час лікування ВІЛ-інфекції, для оптимізації лікарського забезпечення цільової групи хворих. Під час роботи використовували електронні джерела інформації: Державний реєстр лікарських засобів України, Компендіум-онлайн, Tabletki.ua. Дослідження здійснено, застосувавши системно-аналітичний, математико-статистичний, порівняльний методи аналізу. Вивчення асортименту лікарських засобів для лікування ВІЛ-інфекції показало гетерогенність цього сегмента фармацевтичного ринку України - в наявності є тверді, рідкі лікарські форми, оригінальні препарати та генерики. Аналіз фірмової структури показав: на національному ринку лікарських засобів для лікування ВІЛ-інфекції переважає продукція іноземних країн (95,93 %), найбільшу частку становлять фармацевтичні компанії з Індії (67,07 %). Досліджено конкурентоспроможність фармацевтичних фірм-постачальників лікарських засобів для лікування ВІЛ-інфекції. Встановлено, що найстійкіша позиція на цьому сегменті ринку належить фірмі Янссен-Сілаг С.п.А., Італія. Здійснено кваліметричний аналіз лікарських засобів для терапії ВІЛ-інфекції, визначили найбільш ефективні та раціональні з них. Висновки: досліджено вітчизняний ринок лікарських засобів для терапії ВІЛ-інфекції. Визначено асортиментну та фірмову структуру цього сегмента ринку. Проаналізовано рівень конкурентоспроможності фармацевтичних компаній, визначили найбільш раціональні з них. Встановлено, що вітчизняні фармацевтичні фірми на цей сегмент ринку постачають лише 4,07 % ліків, що належать до двох із п'яти груп відповідно до класифікації АТС. Тому актуальним є розроблення нових лікарських препаратів для лікування ВІЛ-інфекції, а також упровадження їх виробництва на території України.



Шифр НБУВ: Ж69485 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського