РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000833669<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Sapaty P. S. 
Spatial management of air and missile defence operations = Просторове керування операціями протиповітряної та протиракетної оборони / P. S. Sapaty // Мат. машини і системи. - 2023. - № 1. - С. 30-49. - Бібліогр.: 52 назв. - англ.

Стаття стосується презентації, представленої на міжнародній конференції "Технології протиповітряної та протиракетної оборони", що проходила 16 - 17 листопада 2022 р. у Лондоні, Великобританія (день другий), і відображає зміст слайдів презентації. Робота описує застосування запатентованої і перевіреної в різних країнах світу Технології просторового захоплення (ТПЗ) та її Мови просторового захоплення (МПЗ) у галузі інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони (ІППО). З огляду на цілісну космічну навігацію та обробку за допомогою рекурсивного мобільного коду, що саморозгортається у розподілених світах, управління ТПЗ суттєво відрізняється від традиційного керування великими системами, адже вона складається з частин, які обмінюються повідомленнями. Динамічна мережа інтерпретаторів МПЗ може бути досить великою та охоплювати земне і небесне середовище як потужні просторові механізми. Наведено приклад відстеження та знищення великої кількості крилатих ракет за допомогою просторової розвідки, що самостійно розвивається, за допомогою МПЗ і з використанням мереж радіолокаційних станцій. Також коротко описується група супутників, що розростається, на низьких навколоземних орбітах і шляхи їх потенційного застосування для організації ІППО. Починаючи з огляду Стратегічної оборонної ініціативи (SDI) і продовжуючи стислим описом останнього проекта Агентства космічного розвитку, стаття демонструє рішення МПЗ для виявлення, відстеження і знищення балістичних ракет і гіперзвукових планерів із використанням груп супутників, розміщених на низьких навколоземних орбітах. Робота також показує, як організувати більш високий рівень спостереження за групами мобільних переслідувачів, які відстежують велику кількість цілей (потенційно як ракети, так і дрони), забезпечуючи за допомогою МПЗ глобальну обізнаність і навіть свідомість, що може суттєво покращити їх продуктивність. Остання версія ТПЗ може бути реалізована на будь-яких платформах і введена в експлуатацію в найкоротші терміни, як і було зроблено з її попередніми версіями в різних країнах світу.



Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського